Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jukers

Problem z wyświetlaniem kolorów

Polecane posty

Witajcie,

niedawno wymieniłem kartę graficzną (głównie dzięki Waszej pomocy). Mam z nią mały problem. Mianowicie, w niektórych momentach pojawiają się na ekranie zielone artefakty (podmiana pikseli pewnej barwy). Najczęściej podczas przejść pomiędzy kolorami, (w grach lub podczas obróbki grafiki, czasami na statycznych grafikach, ale to bardzo rzadko). Mam wrażenie, ze jest to błąd w wyświetlaniu pewnego odcienia szarości albo błękitu, ale nie występuje zawsze (np. raz podczas uruchamiania aplikacji tło jej pulpitu miało błędne kolory zamiast jednej szarości a po chwili wszystko wróciło do normy)

Mój sprzęt:

Intel Xeon E3-1230v3 3.30 Mhz LGA1150

Crucial DDR3 8GB (2x4GB) 1600MHz Ballistix Tactical CL8

ASUS Radeon R7 260X 2GB

Asrock B85M Pro4 Intel B85 LGA1150

OCZ CoreXStream 500W

WD 1TB 7200obr. 64MB BLUE

Foxconn micro-ATX TLM-725

Samsung SyncMaster 933SN

Windows 7 x64 Home Premium

Monitor D-sub do karty DVI, CPU i GPU bez OC, sterowniki aktualne, po zauważeniu problemu przeinstalowane, zresztą, od tego czasu zmieniałem też dysk więc cały system stawiałem na nowo i problem nadal występuje.

Zastanawiam się nad tym, czy może na to wpływać monitor (swoje lata ma, ale ze stara kartą (HD 6770) działał bez zarzutu). Druga opcja - czy zasilacz może jest za słaby? Podczas rozbudowy pytałem i obliczałem - wychodziło, że da radę, ale wątpliwości zawsze zostają.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...