Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2015

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2015

BONUS

1. E-book "Bajty polskie - wersja 2.0" Bartłomiej Kluska i Mariusz Rozwadowski (PDF, EPUB, MOBI)

2. E-book "Ostatni dzień pary" - antologia 20 opowidań steampunk i postapokaliptycznych (PDF, EPUB, MOBI)

PEŁNE WERSJE

3. Deadlings - Rotten Edition PL (Steam)

2. Commander: Conquest of the Americas ENG (Steam)

1. Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier PL (Uplay)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.O 2x Steam i główny pełniak na Uplay? No nieźle! :D Ale obawiam się, że na Uplay będzie "Ghost Recon: Future Soldier", który niedawno nabyłem za 8zł na cdp.pl xd ''Far Cry'a 3'' też mam, ''Might & Magic: Heroes VI'' też... No nic, zobaczymy w czwartek. ;)

P.S. Ja liczę na "Might & Magic: Heroes VI - Cienie Mroku" *.* Byłbym wniebowzięty!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jak gry na Steam i Uplay, to Kings Bounty nie będzie. Nie będzie też kolejnej odsłony pisma CD-Action of tanks, czyli nie ma kodów w tym numerze.Trochę szkoda. Deadlings - nie kojarzę recenzji, ale stary już jestem, pamięć nie ta. Była w którymś CDA? @daveNWN pomóż.

Ale jeśli ta książka Bartłomieja Kluska będzie w stylu jego tekstów o historii gier z CDA 2005 roku i późniejszych, to z pewnością ją przeczytam.

Dokladnie w takim stylu jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniak wygląda okej, na pewno spróbuję i pogram chwilę. E-booki przyjemny dodatek, takze na plus.

Co do ostatniej gry liczę na ostatnią odsłonę z serii Call of Juarez albo jakiegoś Splinter Cella. Cieszy także, że wszystkie tytuły są na Steam/Uplay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2015

BONUS

1. E-book "Bajty polskie - wersja 2.0" Bartłomiej kluska i Marcin Rozwadowski (PDF, EPUB, MOBI)

Drugi autor książki "Bajty Polskie" ma na imię Mariusz a nie Marcin Rozwadowski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna ebooki dali kto to bedzie czytał..

Ja :P

Uplay - The Settlers 7, Heroes VI, Ghost Recon Future Soldier, Tom Clancy's Endwar (o ile aktywuje się na Uplay),Valian Hearts, Child of Light, Assassin's Creed 2.

VH i CoL raczej nie, to gry z 2014.

Prawie mnie macie Macie 5 % szans źe kupię ten numer . Jak będzie 50 % to kupuję .

Jak kupisz, to będzie 100% :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Ale Blood Dragon był z 2013, a mimo to dali go w 2014 :P

@Lemiru Rayman Origins jest DRM-Free, nie Uplay.

Najbardzije z tego, co podałem, liczę na Settlersów. Może redakcja zrobi mi prezent na urodziny i to właśnie tą grę zobacyzmy na płytce anjnowszego numeru? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebooki... Raczej nie. Ale gra wygląda na ciekawą. No i może te nie ujawnione gry, a zwłasza ta na Uplay, zapowiada się fajnie... Kurczę, dlaczego mi to robicie... Miałem nie kupować kolejnego numeru, a tu taki klops...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że obecność gry na Uplay wszystkim mocno rozpaliła wyobraźnię, ale przypomnę, że są tam, poza wymienionymi wyżej, także np. seria Anno, MMX: Legacy, seria Trials czy też ... Przygody Tintina tongue_prosty.gif

Ja podałem tylko te najbardziej prawdopodobne. MMX jest chyba zbyt nowe aby było już kilka miesięcy po premierze w CDA. TinTina też chciałem podać, ale pomyślałem, że wszyscy mnie wyśmieją :E Anno jest nawet prawdopodobne, Trials także, ale o nich zapomniałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo Przygód Tintina było kiedyś w CD-Action :D więc nie zdziwiłbym się jaby się pojawiło. Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że to będzie któraś z części Trials bo Deadlings jest chyba platformówką, więc zręcznościowe Trials pasowałoby tutaj, ale ja i tak liczę że to będzie któryś Assassin albo FC 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...