Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mezu

Wyzwanie diagnostyczne dla ambitnych sprzętowców - input lag\delay\opóźnienie obrazu dźwięku w dobrym kompie.

Polecane posty

A, do groma z tym, pisałem już wszędzie, to i tutaj mogę spróbować, prawda? Nie liczę na odpowiedzi, ale...

GPU: GeForce GTX 770

CPU: i5 760 @2.80 Ghz

MB: Asus P7H55

RAM: 4GB

PSU: CoolerMaster GX-750W

Monitor: Acer v193w

Myszki, klawiatury: przeciętny, nieprzekombinowany sprzęt a4techu

Opóźnienie dotyczy tak obrazu, jak i dźwięku, występuje wszędzie (pulpit czy gry, bez znaczenia), szacuję je na około 50-80 ms

Co sprawdziłem:

Nic się nie przegrzewa, to nie wina konkretnej myszki\klawiatury, mam najnowsze sterowniki do karty graficznej, nie jest to problem anywirusa ani aplikacji działających w tle, ustawienia w panelu Nvidia zoptymalizowane na wydajność na wskroś, wliczając w to wyłączenie skalowania obrazu, nie używam żadnych "upiększaczy" monitora, nie mam opcji HPET w biosie, więc nie krzaczy się z żadnym innym ustawieniem tego typu, DPC latency trzyma się w rozsądnych ramach 130-190 mikrosekund, żaden z komponentów nie jest przytłoczony, zasilacz jest dość nowy... co jeszcze?

No, proszę, podejmiecie się? Potrzymam piwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogarszało się z czasem, nie jestem w stanie znaleźć zależności między tym a jakimikolwiek zmianami.

Jedyna zmiana między okresem, kiedy było dobrze a momentem, kiedy zaczęły się problemy, to przerzutka na dysk SSD, ale jak mówiłem - to był raczej proces, albo takie odnoszę wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...