Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nik9714

Chłodzenie BOXOWE AMD FX 6300

Polecane posty

Witam. Proszę o wasze sugestie na temat chłodzenia boxowego tego procesora. Mam pytanie czy jak będę miał dobry obieg powietrza w kompie i dobry zasilacz to czy chłodzenie wystarczy bez podkręcania. Nie chce wydawać pieniędzy na chłodzenie bo mam ograniczony budżet. A skoro dają do zestawu to musi być dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po prostu zdecydowałem że się nie opłaca. Składam teraz:

Obudowa Zalman z3 plus

Procesor AMD fx 6300

Zasilacz Corsair 650W

Płyta główna MSI 970a g43

RAM 2X 4GB DDR3 Crucial Ballistix 1600MHz

grafe przekładam dysk przekładam i stację dysków też.

To jak będzie z temperaturą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FX mają głośne, słabe chłodzenie. Z boxowym chłodzeniem, to myślałem, że oszaleje przez ten hałas. Kup nawet Fera 2, które jest nieporównywalnie lepsze i cichsze. http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-silentiumpc-fera-2-he1224-spc094-616308/

Sam mam je od prawie 3 miesięcy i nie narzekam. Na boxowym chłodzeniu będzie pewnie dochodzić do 65 po czym taktowanie procka spadnie, by się nie przegrzał(takie zabezpieczenie) przez co zwiechy co parę minut będą. Chociaż to co napisałem bardziej dotyczy się do bardziej benchmarka procka, przy czym w grze może nie dochodzić do takich temperatur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie budżet mam ograniczony i choć bym chciał kupić chociarz spartana od silentium to troche kasy dołożyć trza :D Nie chce podkręcać ani nic i nie wiem właśnie jak będzie chodził na BOXie.

Mi tam wentylatorki nie przeszkadzają jak sobie chodzą nawet troche głośniej byle nie chodziło jak odkurzacz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...