Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Writer

Windows network data usage monitor

Polecane posty

Witam, mam Windows 8.1 64x i ostatnio zacząłem mieć problemy ze słynnym Windows network data usage monitor. Otóż, jak czytałem na innym forach nie dogaduje się ta usługa z karta sieciową Killer e2200 - a taką posaidam.

Pojawiało się u mnie ogromne zużycie RAM sięgające 60% a ostatecznie 100% (mam 8 GB DDR3).

Np. jak włączałęm grę Alien Isolation i pobierałem pliki z internetu zużycie RAM było 5 GB, a po wyłączeniu gry w ogóle nie spadało.

Problem myślę że rozwiązałem postępując jak na filmiku:

Zainstalowałęm potem najnowsze sterowniki do karty sieciowej. Teraz po wyłączeniu gry zużycie RAM spada, tak jak powinno być. Podaczas pracy samego Windows nie przekracza 2 GB. Zużycia 100% nie zaobserwowałem.

Jak widzicie, chyba problem rozwiązałem (czy trzeba była zrobić coś innego?), ale w związku z nim mam dwa pytania. Czy przez to, co zrobiłem w rejestrze, usługa Windows network data usage monitor jest wyłączona? I czy taki stan rzeczy nie wpływa negatywnie na wydajność w grach (np. przez neta) czy szybkość pobierania danych?

EDIT: Wygląda na to że wszystko jest OK, temat można zamknąć, gdyby ktoś miał problem jak opisałem, to radzę rozwiązać go tak jak ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...