Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Font3k

Starsze gry klatkują przy dobrym komputerze

Polecane posty

Witam!

Na wstępie chciałem zaznaczyć, iż przejrzałem podobne wątki i nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.

Generalnie chodzi o to, że starsze gry np. Assasin's Creed 2 zaczęły klatkować. Problem zauważyłem jakoś pół roku temu, ale nie zwracałem na to uwagi, gdyż mało czasu spędzałem grając w gry. Kolejnym przykładem może być Battlefield 3. Wiem, że to nowa i wymagająca produkcja, ale jeszcze rok temu działała płynnie na średnich, zaś teraz strasznie klatkuje na najniższych ustawieniach. Podzespoły podczas gry w AC 2 nie przekraczają temperatury 50*C.

Rozmawiałem z kolegą, i on przy 2 GB DDR2 ramu, dwurdzeniowym procesorze i starej karcie Radeona grał w AC 2 na najwyższych bez żadnego szwanku. Dodam jeszcze, iż skanowałem komputer różnymi antywirusami, czyściłem CCleanerem, a nawet zrobiłem format dysku C. Nic nie pomogło. Sterowniki także instalowałem.

Podaję specyfikację komputera:

Procesor AMD Athlon II X4 645

Nvidia GeForce GT 220

GoodRam 4GB DDR3

MSI-740GM-P23

Nie wiem jaki zasilacz

Proszę o pomoc.

Windows 7 32 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się za bardzo wieżyć, że te gry które wymieniłeś działały na średnich , a tym bardziej na wysokich. Karta graficzna jest całkowicie do ciemnych liter. Wydajność na poziomie GF 8600 GT jak nie niżej. Osobiście sprawdziłym jeszcze sterowniki na których te gry działały dobrze, o ile jeszcze pamiętasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...