Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ssdd112

Poziome paski na ekranie matrycy laptopa

Polecane posty

Cześć,

ostatnio mam problem z Lenovo Y580 a raczej z jego jedną wadą która wystąpiła niedawno (do tej pory mam go już dość długo i nic się nie działo) otóż ostatnio podczas włączania komputera, na ekranie logowania zaczęły występować poziome paski (paski te ruszają się tak jakby się odświeżał obraz). Jednak po restarcie komputera problem zazwyczaj ustępuje - co może być tego przyczyną ?

Dodaję zdjęcia (jakoś może mierna ale powinno się dać dostrzec o co mi chodzi)

post-177091-0-36561500-1417341078_thumb.

post-177091-0-39159500-1417341089_thumb.

post-177091-0-78082600-1417341104_thumb.

post-177091-0-08853600-1417341116_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak tylko na ekranie logowania?

W każdym razie przydałoby się sprawdzić, czy na printscreenie też widać te paski, to by pozwoliło zawęzić krąg podejrzanych (jeśli widać to pewnie problem z karta graficzną, jak nie - pewnie z matrycą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie - kiedyś spróbowałem się zalogować i na pulpicie też ten problem występował. Dobrze - w najbliższym czasie spróbuję zrobić printscreena (zauważyłem że w małym odstępie czasowym od wyłączenia komputera problem nie występuje, pojawia się on gdzieś tak w okolicach 1-2h od ostatniego wyłączenia).

EDIT: Dzisiaj dodatkowo porobiłem dwa screeny pulpitu w trakcie gdy występował ten "defekt" i wyszły czyste czyli bez żadnych poziomych pasków (trochę mi ulżyło że nie będę musiał zmieniać karty graficznej). W takim razie pewnie trzeba będzie sprawdzić czy kabel sygnałowy do matrycy jest ok ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...