Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kapitanfreak

Problem z kodem BOXOFF

Polecane posty

Witam - postąpiłem zgodnie z instrukcją podaną w magazynie. Po wpisaniu kodu pojawiła się informacja, że kod został prawidłowo wykorzystany, ale zamiast do listy gier objętej promocją przeniosło mnie do kosza z zakupami. Zero jakiejkolwiek listy. Oczywiście ponowne wpisywanie kodu nie daje już żadnych rezultatów. Nie wiem co z tym fantem zrobić a nie będę ukrywał, że głównie ze względu na ów kod kupiłem ten numer i biegłem do kiosku o 5 rano.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem z kodem z boxoffstore. Mianowicie, gdy wpisałem kod w zakładce "Masz kod?" to wyskoczyło mi na zielono górze, że kod został zaakceptowany i przeniosło mnie do koszyka. Ale nie nalicza mi żadnej zniżki (a dodaję gry z listy prezentowych), a w zakładce "Masz kod?" oraz na dole strony koszyka, gdzie można przy zamówieniu wpisać kod jest puste pole do uzupełnienia, a z tego co wiem powinno być widać mój kod. Ponadto gdy próbuję jeszcze raz wpisać kod, to mi wyskakuje, że jest już używany...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, brałem gry ze strony, którą mi podałeś.

Przykładowe ceny to:

Call of Juarez Gunslinger - 49,90 zł.

Mass Effect 3 - 54,90 zł.

Deponia: The Complete Journey - 89,99 zł.

Z tego co widzę tych dwóch pierwszych nie ma stronie z promocją. Tą trzecią powinieneś widzieć w cenie 45 zł. No chyba, że nie wpisałeś kodu, wtedy w takiej cenie jak podałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, widzę, że gra niewarta świeczki.

ME3 całkowicie zniknął ze sklepu (miałem w WL i właśnie się pojawił komunikat, że jest nieaktywny i został usunięty).

CoJ: Gunslinger zniknął ze strony z promocjami (był, bo dodawałem do koszyka ze strony, która jest pod linkiem, który dałeś w 2-gim poście Ghoście).

A Deponię dodałem, jako przykładowy produkt.

Co do kodu, wpisałem go. Pojawił się zielony komunikat "Kod został zatwierdzony" ale nic się nie stało. Ani nie pojawił się w "aktywnych kodach", ani nic. Rubryka do wpisania kodu nadal jest aktywna, ale jednak, gdy wpisuję go do tej rubryki, to jest napisane, że "Kod jest aktywny, jeżeli go właśnie wykorzystałeś, to sprawdź swój koszyk".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...