Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cryo

Co lepsze? NVS 295 czy HD 2400 XT?

Polecane posty

Cześć, w moje ręce wpadły te karty: Nvidia Quadro NVS 295 (256MB) i Radeon HD 2400 XT (256MB), otóż na internecie nie mogę znaleźć porównania po polsku, a z angielskim jest gorzej. Chcę wiedzieć, która karta będzie lepsza w grach, a która w renderowaniu etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Core 2 Duo E8400 3Ghz - Dwa rdzenie, 2GB RAM'u DDR2 (HP Compaq 5800 Small From Factor PC) Mam jeszcze drugi trochę lepszy: Na pewno ma jakiegoś i3 drugiej generacji, z 4GB RAM'u DDR3 (HP Compaq 6200 Pro Small From Factor PC), niestety nie sprawdzę dokładnej specyfikacji ponieważ nie mam obrazu z tego komputera, po podłączeniu do wejścia zintegrowanej grafiki, na dniach mi przyjdzie kabel do tego Radeona i podepnę go pod ten komputer może złapie obraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, da się zamontować. Była od razu wpięta w komputerze, ale musiałem ją wyjąć bo monitor nie łapał obrazu z integry. Niestety ten sposób nie działa na tym drugim, obrazu w ogóle nie ma. EDIT: Jest pewien problem, okazuje się, że może to być inny model o którym wyżej wspomniałem. Gdy przeglądałem aukcje z 2400 XXT natknąłem się na tę kartę: http://www.amazon.co...s/dp/B007XW8FX2, wygląda identycznie którą posiadam. Dokładnie oglądając kartę zauważyłem na niej napis: "MODEL: B276", który po wpisaniu w googlach wskazuje na te dwa właśnie modele. EDIT2: Po wpisaniu dokładniejszych cyfer z karty okazało się, że to 2400 XT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...