Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

topolowaty

Problem z youtube

Polecane posty

Tak, problem występował też u moich znajomych, to musiało być coś ze strony youtuba. Po godzinie działał normalnie.

Nie chcę specjalnie zakładać nowego wątku, ale mam dziwny problem z gmailem w chromie. Nie chce mi on zapamiętać hasła (w ogóle nie pyta czy zapamiętać). Najdziwniejsze jest to, że gdy loguję się na drugi mail, to tam już pyta... Nie mam wyłączonego pytania o zapamiętywanie hasła w gmailu, bo sprawdzałem i nie pytałby w takim przypadku na drugim mailu. Pytałem już o to na forum gmaila, robiłem to co kazali (czyściłem cookies i dane itd., resetowałem do ustawień domyślnych, reinstalowałem przeglądarkę) i wciąż jest to samo.

Drugi problem jest taki, że gdy wchodzę na maila i się wyloguję, to po ponownym zalogowaniu do około 3 minut pokazuje mi, że konto jest otwarte w innej lokalizacji, a gdy ją sprawdzam, to widnieje tam moje IP. Nigdy tak nie miałem, ale jest to dość dziwne. Chyba nie ma takiej możliwości, żeby ktoś przez moje IP logował się na maila akurat w tym samym momencie co ja? Najprawdopodobniej gmail nie ogarnia przez te 2-3 minuty że już się wylogowałem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...