Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misieckis

Rozwiązany: Chillstream i dziwne sterowniki

Polecane posty

Po złym dzilaniu lewgo grzybka w PrinceofPersia2008 postanowilem powgrywac rozne sterowniki do Logitech chillstream i skutek tego taki, ze sciaglem jakis syf i mam chinskie sterowniki, ktore po pierwsze zle dzialaja calkowicie i po drugie za zadne skarby nie moge ich usunac. Placz...

Odisntalowac je mozna z menedzera urzadzen i je wywala, tylko, ze po wpieciu od nowa je laduje i ciagle je mam, te windowskie znikly i pad wogole ich nie wgrywa, tylko te cudowne chinskie(chinskie temu, ze klikajac we wlasciwosci pada, mam tam chinski tylko i wylacznie, samiutenki chinski, stery jakies do wkurw....wrzucili na neta). Probowalem tez wybrac z listy sterowniki, jakies urzadzenie USB HID, ale nawet go nie wykrywa wtedy, wychodzi, ze dzialaja tylko chinskie. Jak je wywalic na stale??? Probowalem tez usunac, pliki ktore pokazuje w szczegolach sterownikow w plikach systemowych, usuwam ale po podlaczeniu to samo. Jak mozna usunac tego robaka???

ok, wywalilem pliki tego dziadostwa z windows i juz sie nie instaluje, tylko, ze pol dnia kombinowalem jak wywalic, bo system blokowal ale pomoglo, teraz mam jak dawniej, problem solved

post-25926-0-80915300-1415696739_thumb.p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...