Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiszkon196

Rozwiązany: Problem z USB i myszką

Polecane posty

Witam . Mam problem od kilku dni otóż postanowiłem ponownie zainstalować system Windows 7. Prędzej miałem wersie Windows Ultimate 32 bit teraz zmieniłem na Windows Home Premium 64 bit . Błąd polega na tym że gdy chciałem zmienić herce w myszce ze 125 na 500 po ponownym uruchomieniu komputera kursor myszki nie porusza się ani nie działają żadne klawisze.Po podłączeniu pod inne usb myszka znowu zadziałała wiec postanowiłem znowu spróbować zmienić herce ale po restracie komputera znowu to samo. Myszka nie chce działać pod tymi wejściami usb. które są z tyłu jednostki. Podłączyłem więc ją pod przednie usb ale nie ukrywam trochę mi to przeszkadza. Gdy podłącze inne urządzenie np . pendrive działa bez problemu pod tylnim usb lecz myszka nie. Mam więc pytanie jak to naprawić ? dołączam screena z błędem jaki wyskakuje mi w menedżerze urządzeń. Do zmiany herców korzystałem z programu hidusbf . Dodam że na samym początku też miałem system Windows 7 Home Premium i podczas gdy korzystałem z tego programu nie miałem żadnych problemów z usb tak samo na Win 7 Ultimate . Skopiowałem te informacje które prędzej umieśćiłem na innym forum dziś chciałem spróbować jeszcze raz zmienić Hz tylko na tym działającym usb z przodu po zmianie myszka wgl juz nie działa pod żadnym usb i musiałem podłaczyć taką od laptopa. Jak mam się pozbyć tego dziadostwa ?

post-1079202-0-79828500-1414580746_thumb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...