Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2014

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2014

BONUSY

3. kod zniżkowy do sklepu boxofstore.pl. Zniżka 50% na ponad 300 gier.

2. kod na 7500 pieczęci bohatera do Might and Magic Heroes Online

1. Megaplakat z kalendarzem

PEŁNE WERSJE

2. Dungeon Siege II ENG + dodatek Broken World

1. Prototype ENG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boxofstore dało ... ciała poprzednim razem. Cała masa marnych gier + kilka dobrych tytułów a i tak cena przy niektórych nawet po zaaplikowaniu zniżki była większa niż u konkurencji. Mam nadzieję że tym razem coś ogarną bo wtedy to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać na tą ich "zniżkę"

A w HoMM:O nie gram ale kod pewnie wielu osobom się przyda :)

Co do ostatniego bonusu - Tipsomaniak :D

A na pełniaka jakimś FPS'em bym nie pogardził, ewentualnie dobrym H'n'S :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, tym razem CDA będzie się rehabilitować za słabe pełniaki (Mass Effect, Prince of Persia, Alan Wake, Two Worlds 2, Driver? Phi...) Dostaniemy Half Life'a 3 i oczywiście GTA V.

A tak serio, sporo ostatnio w bonusach właśnie takich kodów do przeróżnych MMO i im podobnych oraz kodów zniżkowych do różnych serwisów. Ja osobiście nie korzystam, ale fajnie, że oprócz naprawdę dobrych pełniaków pojawiają się też i takie atrakcje. Czekamy na kolejne przecieki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KafarPL

Miesiąc potem były obniżki na batmany i asasyny po 15 zł ogólnie było -75 na te marki oprócz ac iv i arkham origins

mimo wszystko mam nadzieje ze bedzie inaczej. Fakt ze ma być tylko -50 nie wróży nic dobrego.

Ogolnie kodzik spoko, ciekawe czy wreszcie heroes online działa dobrze bo słyszałem ze z serwerami nieciekawie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tylko dwa pełniaki. Liczmy na to, że ilość zrekompensuje jakość wink_prosty2.gif

P.S Jak kiedyś CDA jako bonus kod dorzuci zniżkę na Steam, kod na Riot Points, lub darmowy tydzień do WoWa, to wygrają wszytko (i pokażą że wszystko jest dla nich możliwe [w sumie mając Kaloryferowego w ekipie... chytry.gif ])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler

Kontynuacja dyskusji pod newsem z głównej

Kwesita pewnej logiki, nikt nie będzie narzekał na kogoś kto nam płaci. Z mojej strony to nie był zarzut. raczej moje usprawiedliwienie pewnego stanowiska, bo dla mnie wydaje sie naturalnym ze nie mówi się źle z kimś kto daje kody zniżkowe. Tym samym co recenzja złej gry jest moje stwierdzenie ze BOS robi po pierwsze średnie promocje(fakt czasem są bardzo dobre) a ostatni deal z wami

nie należal do najlepszych wiekszosć gier to barbee, symulatory koparki i inne gry które nawet w reckach u was próżno szukać. Potem wyszło ze jeszcze dojdą batmany bodaj i jeszcze kilka innych gier, wrażenie było takie, jakbyście potem sami interweniowali z tymi promocjami zeby dali coś z wyższej półki(ok były lego od początu), pewnie się mylę, ale tak to wtedy odebrałem. Potem BOS zrobiło promocje na otwarcie i ceny niższe niż z waszym kuponem. Niby tylko sie cieszyć bo jeszcze lepsze ceny, ale pewien niesmak i poczucie bycia wkręconym zostaje. Dlatego podsunąłem myśl o super promocjach na unikatową pościel z wielbłądziej wełny za 6000 zł normalnie do kupienia za 500 zł. Może przesadzam, ale dodatkowy kupon rabatowy do pisma daje poczucie elitarności i teraz jeżeli te poczucie zostaje zniszczone czujemy się oszukani i pierwszym winnym jestescie wy a nie sklep. Bo było nie było to on odpowiada w znaczącej mierze za to co będzie po obniżonych cenach. Wizerunkowo cierpicie wy

Żeby nie było ze jestem jednostronny, zdaje sobie sprawę z tego ze wtedy ten sklep zaczynał działalność a ceny były chorobą wieku dziecięcego. Szczerze chciałbym się mylić co do tego jak będą wyglądać promocje. W teorii taka akcja dla graczy to świetna inicjatywa. Średnio mnie obchodzi czy na tym dealu z bos wy coś macie jeżeli nawet to brawo dla was. Ja tylko patrze na pt widzenia gracza, i podsuwanie pod nos "promocji", w której gry kosztują wiecej niż gdziekolwiek indziej(pomijam steam) jest wątpliwe dla was wizerunkowo.

Tak czuję różnice. Problem w tym ze moje marudzenie wynika przede wszystkim z tego jak to wyglądało wcześniej. Płaczę nad promocja -50? Przypominam wiele gier wtedy kosztowało tyle samo bez promocji u konurencji. Nie jest to tylko zdanie moje ale wielu innych osób.

Nie twierdze zebyście nie dawali w ogóle takich bonusów. Postuluje jedynie o ich jakość, co nie jest tylko moim widzimisię bo i wtedy o jakości promocji pisało wiele osób.

Żeby nie było ? poprzedni kod do gry mmo, gra mi się nie podobała, z kodu nie skorzystałem, ale dałem kumplowi i mimo ze do mnie ten bonus nie trafił, to nie mam z tym problemu. Przeciwnie, ciesze się, ze dajecie takie rzeczy, bo dla niektórych może być to bardziej przydatne niż główny pełniak. Widze ze w kolejnym numerze bedzie jakiś kod do heroes online, może spróbuje zagrać choć słyszałem ze serwery tej gry działają różnie.

Ale wstawki w stylu "a mogliby dac tamto, a nie to, a czemu mam placic za to, co mi nie pasuje" to juz nie opinie tylko marudzenie. Czujesz roznice?

To oczywiste, jednak czy to co próbuję przekazać jest zwykłym marudzeniem? Czy jednak, może i zbyt emocjonalną, opinią o cenach w BOS podyktowaną poprzednią taką akcją

Jeżeli pisze zbyt emocjonalnie przepraszam, jeżeli uznajesz to za marudzenie to chyba nie mam pojęcia jakich racjonalnych argumentów użyć aby zostały za takowe uznane. Drzewo k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS2 - Bardzo interesująca pełna wersja. Nie spodziewałem się, że może znaleźć się jeszcze na płytce (wolałbym jedynkę ;) ), ale co tam ważne, że jest i to dodatkowo nie na Steam :D. Ciekawe co będzie drugą pełną wersją. Jeżeli hicior to pewnie coś w rodzaju Skyrim (:P)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS2 nie wiem czy da radę odpalić na nowym kompie, bo z tego co można wyczytać, nie wykrywa nowych grafik i wtedy gra działa bez shaderów, wygląda brzydko, to samo co jedynka.

Tutaj link by DS2 wykrywało nową grafikę, ale i tak widzi ją nie obsługująca shaderów:

http://www.dungeonsi.../ds2fun/sysdat/

Gra z dodatkiem czy bez?

Z dodatkiem Broken World [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...