Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Drakoni

nie działają zagraniczne strony

Polecane posty

Cześć.

Wstyd sięprzyznawać, ale coś nie mogę sobie poradzić z tym problemem. Dzisiaj ni z tego ni z owego przestałem być w stanie łączyć się z zagranicznymi stronami (właściwie niektóre pl też nie wydają sięłądować). Raczej nie wbijałem na żadne podejrzane stronki, a i firewall comodo nic nie komunikował, więc nie mam pojęcia co zawiodło.

Sieć mobilna, ale próbowałem z różnymi modemami, 3 różnych dostawców i na 2 różnych komputerach i problem występuje tylko na jednym z komputerów, ale z każdą siecią. nslookup wykrywa adres przykładowej stronki, ale próba pingnięcia niej kończy się general failure. flushdns też nie pomógł

Windows7 x32

edit: głupieję już do reszty, niektóre teraz się ładują, inne nie, inne częściowo (np armorgames.com wcale, deviantart tylko grafiki nie ładuje, ale facebook chodzi normalnie, vndb.org też)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, hosts file w porządku, DNS w porządku, po stronie dostawcy w porządku..oczywiście że firewall. Z jakiegoś powodu filtrowanie stron w moim kochanym Comodo zrobiło się nieco nadgorliwe. Ma ktoś z tym jakieś doświadczenia żebym stracił mniej czasu na przekopywanie internetu w poszukiwaniu informacji co ustawić, żeby nie rezygnować funkcji całkiem, ale nie blokowała prawie wszystkiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...