Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

animatiV

Paski w czasie grania w ciemnych miejscach.

Polecane posty

Witam. Zakupiłem wczoraj GTX 970. Kiedy włączam grę [testowany był MC i WoT] to pokazują się drgające paski które bardziej widoczne są w ciemnych miejscach. Używam przejściówki VGA-DVI, wejścia przedmuchałem. Wszystkie kable są wpożądku. Temperatura w spoczynku ok 30 stopni podczas grania 65 stopni. Sterowniki zainstalowane. System to windows 8.1 Ent. 64bit, nigdy wcześniej go nie uzywałem więc mogę podejżewać że to wina sterowników albo systemu. Synchronizacja pionowa nic nie daje. Macie jakieś pomysły czy po prostu czekać na aktualizację sterów, może coś to da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś 344.11? U mnie na wszystkich wersjach powyżej podobny problem występował - poziomy pasek przesuwający się powoli w górę, po gwałtownym ruchu znikający, i znowu pojawiający się. Głównie w WoCie, nowym Alienie.

Ciągle instalowałem nowe aktualizacje, ostatnio zainstalowałem najnowszą- problem nadal występuje. Może spróbuję starsze.

Ponoc czasem takie zjawisko to kwestia przejściówek, być może kabel DVI-VGA rozwiązałby problem.

Czytałem trochę ze wiele osób tak ma właśnie z przejściówką więc to pewnie jest jej wina. Poszukam troche za tym kablem w internecie.

Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...