Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bartmajster

The Settlers 2 gold

Polecane posty

Witam wszystkich :) mam pewien problem z ta swietna gierka... a mianowicie,pod XP'kiem gra sie uruchamia, ale grafika jest jakby w odwroconych kolorach, tzn w negatywie :| nie wiem od czego to zalezy, poniewaz jakis czas temu mialem gierke rowniez zainstalowana i chodzila bez zadnych problemow. Nie wiem, czy do tego jest jakas latka potrzebna ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma chyba problem z nowszymi kartami graficznymi (szczególnie z radeonami). Możesz spróbować zainstalować starsze sterowniki lub spróbować odpalić ją w jakimś emulatorze typu dosbox.

hmm, moze to faktycznie cos pomoze, zawsze warto sprobowac ^^

btw, ja wlasnie mam radeona, mozliwe ze to dlatego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOSBox powinien pomóc, jak będzie chodził za wolno, to jest jeszcze VDMSound i kombo MS VirtualPC + FreeDOS :). Prawdopodobnie problem leży w tym, że "nowoczesne" karty graficzne nie obsługują trybów VESA bądź XP nie pozwala grze przełączać karty jeden z ww. trybów.

Innym sposobem jest uruchomienie komputera z płyty (lub dyskietki) z jakimś DOSem (FreeDOS się jak najbardziej nada) i załadowanie sterowników myszy i CD-ROM (oraz, jeśli chcesz mieć dźwięk, również karty dźwiękowej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... oboje macie racje,tylko wlasnie kurde, nie wiem dlaczego kiedys mi normalnie Settlersi dzialali na XP'ku, tzn, jakis rok temu jak mialem ta gierke zainstalowana. A teraz niedawno zrobilem formata, wszystko poinstalwoalem, jak zwykle no i doopa, bo dzialaja z ta odwrocona grafika ;p w sumie grac sie nawet da, tyle ze troche z lekka meczace to ejst dla oczu ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...