Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdenio

Rozwiązany: Blue screen - problem z grafiką (?)

Polecane posty

Gram sobie w League of Legends i nagle na ekranie pojawiły się krzaczki, jakieś graficzne błędy. Po chwili komputer się zaciął, pojawił się blue screen.

Kod błędu 0x00000116, pod spodem "nvlddmkm.sys".

Screen jest za każdym razem. Komputer działa tylko w trybie awaryjnym.

Co się stało? Coś ze sterownikami? Wyczyścić wszystkie programem do czyszczenia sterów? Czy coś gorszego? Dlaczego tak nagle, z niczego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem właśnie to - inaczej się nie da uruchomić kompa. Tryb awaryjny, Driver Cleaner i nic. Później zrobiłem też format - to już absolutna gwarancja wyczyszczenia sterów. I nadal to samo.

To najprawdopodobniej karta w końcu odmówiła posłuszeństwa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy jest Display Driver Uninstaller. Driver Cleaner jest od dłuższego czasu nieuaktualniany.

Pobierz DDU z tej strony http://www.wagnardmobile.com/DDU/downloads.html

Wypakuj do folderu na dysku, np. C:\DDU.

Następnie uruchom Windows w trybie awaryjnym i odpal DDU. Z listy na górze wybierz NVIDIA i po prawej stronie zaznacz trzy pierwsze pozycje, następnie kliknij przycisk Clean & Restart po prawej stronie okna. Po restarcie zainstaluj sterowniki, najlepiej w wersji 337.88 bo te nowsze lubią sprawiać problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wpadłem na użycie tego programu - zrobiłem dokładnie to. Nadal ten sam problem.

Zawiozłem kartę do znajomego, zgodził się, żebym sprawdził u niego. Włożyłem kartę do jego PC. Dokładnie ten sam blue screen. Już jestem pewny, kupiłem nową kartę.

Dzięki za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...