Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Farfett

Antena zewnętrzna LTE do Huawei E3372 +router

Polecane posty

Witam mam Internet Lte z Huawei E3372. Niestety u mnie w okolicy jest dużo nadajników i mieszkanie mam z regipsów i jest konstrukcji aluminiowej i to wszystko zakłucia mi korzystanie z internetu nieraz mi łapie LTE a nieraz nie. Proszę o rade jaka antenę mocną do tego modemu można kupić zewnętrzną plus ewentualnie router z 2 -3 antenami z dobrym zasięgiem do laptopa i stacjonarnego Cena anteny do 200zł a routera 150 -200zł max

Z góry dziękuje za rade

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę dobiera się do częstotliwości, więc kilka pytań:

- z usług jakiego operatora korzystasz?

- czy jesteś w zasięgu LTE, czy jakiejś starszej technologii typu HSPA+?

- jak wygląda zasięg? Dołożenie anteny niewiele da jeśli jesteś na granicy zasięgu stacji bazowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator PLUS

Zasięg w HSPA+. DC-HSPA+,nieraz LTE w dobre dniu i bez chmurne niebo

Myślałem nad antena dualna ale czy coś ona pomorze u mnie w mieszkaniu morze konstrukcja aluminiowa zakłócać zasięg wiec LTE tylko nieraz mam

Popracuj nad ortografią - Yoshi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 4G najlepiej będzie poszukać kierunkowej, panelowej anteny dualnej. Możesz zainteresować się na przykład tymi antenami:

http://www.cybertech.com.pl/p130,antena-dualna-lte-4g-15dbi-do-huawei-e3272-e3372-mimo.html

LTE Sorensen Dual MIMO - do znalezienia na portalach aukcyjnych.

To są anteny przeznaczone do LTE na paśmie 1800 MHz, więc tam powinien być największy zysk, ale i na paśmie HSPA+ 2100 MHz powno być lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...