Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MagicznyRusek

Mało fpsów w grach po formacie

Polecane posty

Witam. Chwilowo używam laptopa, dopóki nie mam komputera. Sformatowałem go i chciałem w coś sobie pograć i tu jest problem. Wszystko tnie jak pieron :P Mam wrażenie, że nie zainstalowałem czegoś... Sterowniki do karty graficznej mam. Nawet Wormsy chodzą na 5 fpsach, nie mówiąc o Heroesach V... Temperatury w normie. Wcześniej wszystko chodziło dobrze, więc czegoś mogłem nie zainstalować, tylko nie wiem czego.. Z góry przepraszam, za głupi temat, ale nie mam zielonego pomysłu czego tu nie ma :D

Windows Vista 32bit(laptop siostry, taki był oryginalny, nie bijcie za to)

3 GB RAM

GeForce G102M

Intel Pentium Dual Core T4200 2.0Ghz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales racje, bo zainstalowaniu sterownikow chipsetu jest lepiej. Tylko jest jeszcze jeden problem, ktory dopiero teraz zauwazylem.(trzeba zalozyc nowy temat czy mozna pisac tutaj?) Po doslownie 2 minutach w grze gpu sie dosc znacznie nagrzewa i wtedy gry bardzo zwalniaja. Wymienialem na karcie paste. Gpu jest chlodzone pasywnie. Jak moge zbic temlerature?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowimy o chlodzeniu w laptopie. Na gpu jest tylko radiator. A czy taka podkladka duzo da? Mam wrazenie, ze ta karta zbyt szybko sie przegrzewa. Gdy uruchomilem laptopa miala 75stopni. Po kilkunastu minutach spedzonych w przegladarce miala 105stopni. Cos tu jest nie tak moim zdaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, trochę dziwne, zazwyczaj cały układ chłodzenia cpu i gpu jest połączony, ten radiator nie był przypadkiem na chipsecie?

Co do podkładki, to jeżeli wymusi ona ruch powietrza w okolicach chłodzenia karty graficznej (a to rzeczywiście jest pasywne), to powinna dać sporo.

I jeżeli karta w spoczynku osiąga 75 stopni, to coś jest zdecydowanie nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...