Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alleon

You Tube zatrzymuje się

Polecane posty

Witam, od jakiegoś czasu mam następujący problem: nie da się na You Tubie oglądać filmów w rozdzielczościach HD - filmik zawsze zatrzymuje się w jakimś momencie i po dłuższej chwili zmniejsza rozdzielczość na 144p. Problem występuje tylko przy rozdzielczościach HD, przy 480p praktycznie całe ładują się od razu (mam internet 60 Mb i testy prędkości to potwierdzają). Jakieś pomysły co może być przyczyną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować odpowiedniego rozszerzenia do przeglądarki- np. do Firefoxa (na inne popularne pewnie też) jest Youtube Center pozwalający wymusić automatycznie uruchamianie filmików w danej rozdzielczości (jeśli jest niedostępna to oczywiście będzie odtwarzał w najwyżej możliwej poniżej ustalonej) i wyłączyć Odtwarzanie DASH, czyli opcję odpowiadającą za stopniowe ładowanie filmików- zamiast cały naraz, filmik wczytuje się fragmentami, po wyłączeniu tej opcji nawet jak wcisniesz pauzę na początku to filmik będzie się buforował do samego końca. Któraś z tych opcji może pomóc. Problem występuje tylko na jednej przeglądarce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie - wyłączenie odtwarzania dash nie tylko rozwiązało ten problem ale ta funkcja była czymś co mnie drażniło w YT od dawna biggrin_prosty.gif Apacer: w ustawieniach You Tube Center (ja pobrałem stąd https://addons.mozil...youtube-center/ w oficjalnych addonach firefoxa jest inny program o tej samej nazwie) w zakładce oddtwarzacz jest ta opcja do odznaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...