Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xazy

Długie uruchamianie się komputera i problem z dzwiękiem

Polecane posty

Witam serdecznie.

Mam problem z laptopem którego dostałam po kimś. Dzisiaj słuchałam muzyki na youtube i nagle przeglądarka się zacięła, a następnie cały komputer. Postanowiłam więc Laptopa zrestartować. Od tego czasu bardzo długo się ładuję ta plansza z Windows XP, a następnie przez jakieś 10 minut komputer zupełnie zamula i uruchomienie przeglądarki czy jakiejś gry zajmuje parę minut. Lecz potem już działa wszystko szybciej, ale nadal troszkę wolniej niż przed restartem, i również częściej się zawiesza.

Problem jest również z dźwiękiem. Jak np. uruchamiam jakiś filmik na youtube to co kilkadziesiąt sekund dźwięk zwalnia i trzeszczy. Podobnie jest jak odtworzę jakiś plik muzyczny, i z dźwiękami w grach.

Byłabym wdzięczna za rade jak(lub czy) dałoby się to naprawić. Proszę tylko pamiętać że jestem ......laikiem komputerowym wink_prosty.gif.

[uPDATE}:

Dziś rano pojawiła się kolejna nowość. Podczas uruchamiania komputera wyskakuje komunikat:

"Narzędzie konfiguracji systemu zostało użyte do zmiany sposobu uruchamiania systemu Windows.

Narzędzie konfiguracji systemu jest obecnie w trybie uruchamiania diagnostycznego lub selektywnego, co powoduje wyświetlanie się tego komunikatu i uruchamianie narzędzia podczas każdego uruchamiania systemu Windows.

Wybierz tryb uruchamianie normalne na karcie Ogólne, aby uruchomić Windows normalnie, i cofnąć zmiany wprowadzone przy użyciu narzędzia konfiguracji systemu."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...