Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZeusWichrzyciel

Uciążliwe Blue Screeny po dłuższym nie korzystaniu z komputera.

Polecane posty

Witam.

Mój problem jest dość specyficzny i ciekawy, przynajmniej według mnie i według osób o których szukałem pomocy.

Mianowicie: W momencie kiedy uruchamiam grę mogę grać bez żadnych zakłóceń około pół godziny, po czym wyskakuje mi bardzo szybko znikający blue screen.

Po ponownym załadowaniu się systemu, nie ważne czy gram czy nie w ciągu około 20 minut znów wyskoczy blue screen.

Jednak kiedy wyłączę całkowicie komputer i ponownie go uruchomię to już nie ma żadnego problemu. Granie i korzystanie z komputera nie ważne jaką ilość czasu nie powoduje żadnych problemów. Jednak jeśli komputer zostanie wyłączony na okres dłuższy niż około godzinę, to problem znów się pojawia. Uniknąć tych przykrych sytuacji mogę jedynie zaraz po włączeniu komputera, to jest- z powrotem go wyłączyć i uruchomić.

Z pewnych przyczyn osobistych nie miałem zbytnio czasu by zająć się tym problemem. Między czasie w komputerze był wymieniany zasilacz oraz twardy dysk. Zaznaczam że problem występował jeszcze przed zmianą tych części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...