Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Handi83

Internet Plus czy Play LTE?

Polecane posty

Witam. Zastanawiam się nad Internetem LTE gdyż mój obecny internet słabo spełnia moje oczekiwania. LTE proponuje Plus i Play. ten pierwszy miałem przez 7 dni na testy z Ruterem ZTE MF28D. W pierwszy dzień testu internet chodził bajecznie jak dla mnie. Na następny dzień było już gorzej. Zastanawiałem się czy antena zmieni coś w lepszym zasięgu i na ile polepszy łapanie zasięgu LTE. Internetu w Play nie miałem i nie wiem jak to chodzi lecz play ma ciekawa promocję gdyz dokładając 20 zł więcej piszą że przez cały okres umowy ma się nielimitowany internet przez całą umowę ( tylko nie wiem czy to Tylko przy zasięgu LTE czy w niżysz prędkościach też jest nielimitowany). Co byście mi doradzili wybrać? Która sieć i jaki ruter a także jaką antenę dokupić do rutera. Mieszkam w Krakowie a dzielnica Bieżanów Stary. Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTE jest w ofercie wszystkich większych operatorów (nie tylko Plus i Play) oraz w ofercie kilku mniejszych.

Jeśli zależy Ci na wielkości transferu, to Plus bez dodatkowej opłaty oferuje nielimitowany transfer w cenie pakietu, tylko po przekroczeniu limitu prędkość spada. Play za dodatkowe 20 zł daje nielimitowany internet. W T-Mobile za dodatkowe 9 zł masz nielimitowany internet w godzinach 0:00-9:00. W Orange masz nielimitowany internet w godzinach 0:00-8:00, jeśli dokonasz zamówienia przez internet. Wszyscy operatorzy mają mapki zasięgu LTE i warto z nich skorzystać przed podjęciem decyzji. Jakichś większych różnic w działaniu nie ma. Dużo zależy od zasięgu i od ilości osób, które korzystają z oferty danego operatora w danej okolicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...