Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

InDyK

Toshiba Satellite - starsze gry i ich rozdzielczość.

Polecane posty

Witam

Nabyłem ostatnio laptopa Toshiba Satellite A300-14S, postanowiłem przejść sobie ponownie stare dobre diablo 2. Po włączeniu gra wygląda mniej-więcej tak :

diabloxl0.th.jpg

Jest rozdzielczość diablo czyli 800x600 no i laptopową 1280x800. I tu moje pytanie, czy nie da się jakoś tego rozszerzyć?

Grafikę mam X3100 Intelowską, sterowniki najnowsze dostępne dla tego kompa. System operacyjny Windows Vista Home Premium. Ostatnio kupiłem jeszcze Starcrafta w antologii blizzarda, to samo, taki mały ekranik co znacznie zmniejsza przyjemność z gry.

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy w BIOSie nie ma stosownej opcji (skoro stareńki ThinkPad coś takiego ma, to Twój laptop powinien też mieć). Tylko musisz się liczyć z tym, że obraz prawdopodobnie zostanie zwyczajnie rozciągnięty, przez co straci proporcje (wszystko będzie takie jakieś szerokie :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy w BIOSie nie ma stosownej opcji (skoro stareńki ThinkPad coś takiego ma, to Twój laptop powinien też mieć). Tylko musisz się liczyć z tym, że obraz prawdopodobnie zostanie zwyczajnie rozciągnięty, przez co straci proporcje (wszystko będzie takie jakieś szerokie :)).

Hehe, sam mam ThinkPad'a 600X pod łóżkiem :D Pięne machiny, z tego co pamiętam tam miałem podobny problem. Sprawdziłem BIOS, ale nie ma tam takiej opcji niestety :/ Jakieś inne pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...