Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WheTWhaT

Windows 7 - podczas instalacji nie wykrywa dysku/brak sterowników

Polecane posty

Siema! Piszę na szybko, ponieważ potrzebuję na szybko odpowiedzi(do jutra mogę zwrócić RAM, który dzisiaj kupiłem). A więc do rzeczy, mam kompa na którym zainstalowany jest Win Vista, który się "spsuł". Postanowiłem zainstalować Win 7 Home Premium 64bit(bo do takiego mam key, oryginalny) i ściągnąłem ponoć z legalnego źródła owego Windowsa, plik .iso nagrałem na płytkę i po grzebaniu w BIOSie stanąłem na tym, że Windows chce ode mnie sterowniki(do dysku prawdopodobnie, niestety XP też chce owych sterowników, więc wyjścia zbytnio nie mam), no i niestety nie ma(nie mogę znaleźć) sterowników do mojego dysku albo płyty głównej na Win7 64bit. Proszę Was o szybką pomoc i z góry dzięki!

Intel Core 2 Duo 2,66GHz

4 GB RAM(choć BIOS pokazuje 3,3GB, mam nadzieję, że po zainstalowaniu systemu będzie 4)

Płyta główna - ASRock 775Twins-HDTV

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu będzie problem z zainstalowaniem tego w trybie zgodności, bo te sterowniki są potrzebne do instalacji systemu.

Te sterowniki będzie trzeba podać podczas instalacji, co jest dosyć upierdliwe lub dorzucić do obrazu instalacyjnego, np. tak jak jest to opisane tutaj lub za pomocą programu vLite

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...