Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smok

Rozwiązany: Pasy na monitorze

Polecane posty

Podczas grania, szczególnie w ciemnych pomieszczeniach pojawiają się białe pasy które poruszają się w dół na cały ekran. Nie sa bardz owidoczne szczególnie w dzien w grze, ale kiedy pojawia się coś ciemniejszego to dają sie we znaki. Posiadam rekomendowany kiedyś przez was monitor Benq G2220HD, karte graficzną GTX 480 i najnowsze sterowniki. Czy ktoś wie jak usunać te pasy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no są pasy w każdej grze, sprawdzałem inne fora to ludzie mają z tym nie lada problem, ktoś pisał że to może być wina listwy, ale ten błąd może mieć różne przyczyny, oby nie karta która okazała się porażką (nie mogłem już wytrzymać i w 2010 roku kupiłem odrazu po premierze GTX 480 referencyjne) Teraz czekam na Maxwelle, oby one okazały się sensowne, ale z tegoco widzę znów będą miały ten dupny wiatraczek tylko z prawej strony. Wracając do tematu, jeszcze sprawdze tą przejściówkę i listwe bo na tyle narazie jestem w stanie zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już udało mi sie dojśc do tego co było przyczyną. Trzeba było sam monitor podłączyć do innego gniazdka, tak jak to ktoś na innym forum napisał, winny była listwa i zbyt dużo podłączonych rzeczy do niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...