Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Twierdza Warchest / Krzyżowiec

Polecane posty

mam problem z 15 misją w Twierdzy Warchest, musze zdobyc zamek i utrzymac się w nim zanim przybędą posiłki wieprza. Na wierzyczkach i bramie są łucznicy i kusznicy a cały zamek otoczony jest fosą. nie wiem jak zdobyc ten zamek bo kopaczami nie idzie sie przkopac pod fosą, a łuczników mam za mało zeby wybić tych na górze, do tego pałkarze i pikinierzy nie maja mozliwosci przejsca nad fosą. pomoże ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gre nie gralem wiec przedstawiam rozwiazanie taktyczne ktore podal mi dziadek zolniez:)

Postaraj podejsc tam gdzie jest najmniej lucznikow wal swojimi ale uwaz zeby inni cie atakowali.Rozwaleni?jesli masz drabiny to wal(jak muwilem w gre gralem rozwiazanie z prawdzego swiata)wchodzisz na mury na ktorych innylucznicy walisz ich piechota.Potem pikinierow od tylu i czekasz na wieprza:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub zrób armie sobie łuczników konnych i ustal żeby jeździli wokół zamku. Powinni bardzo rozrzedzić łuczników a co do kuszników to oni długo ładują kusze więc podejdź łucznikami wystrzel jedną salwę a potem uciekaj przed falą bełtów kuszników.

Edit: powinno się udać:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie troche juz gralem w twierdze krzyzowiec i teraz pogram w warchest - utknalem na tej misji, drabiny odpadaja bo wokol zamku jest fosa, konnnych lucznikow tu nie ma, a lucznikow na wierzyczkach na tyle ciezko rozwalic ze zanim zalatwie tych z jednej wierzyczki to polowa moich juz gryzie glebe :/

sproboje jeszcze pomeczyc z tymi lucznikami ale to chyba nie jest sposob na ta misje :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw posłałem trochę wojska do zakopania fosy, jednocześnie ustawiłem łuczników tak by ściągali na siebie strzały wroga. Gdy fosa zakopana (myk w tym by zakopywać w jednym miejscu, a nie na całej szerokości fosy) kilkoma żołnierzami niszczyłem mur. Potem od razu na mury do zabijania łuczników. Po zabiciu łuczników wysłałem wojsko w okolice drugiej bramy (wtedy nie sięgają ich strzały wroga). Po zniszczeniu bramy znowu na mury i koniec. Ale przyznaje, wyjątkowo trudna misja, przeszedłem ją chyba za 10-tym razem,

ale 18-ta będzie trudniejsza

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem na szlaku krzyżowca, ostatnia misja. 3000 złota na początku (wrogowie po 40000), surowce blisko wroga. Na początku jeszcze wytrzymuje ataki, ale przychodzi moment, w którym równo atakuje chyba 3 przeciwników i wtedy jest klapa :blink: ma ktoś jakąś sugestię jak sobie z tym poradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że nie ma za bardzo z czego ich robić (kusznicy lepsi, bo samo ciężkie wojo atakuje), da się na początek zrobić 20 kuszników, a kasy nie ma z czego robić, okolica biedna w surowce i pustynna :( surowce są pod nosem wroga...ale wyśrubowali tą misję autorzy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz dużo małych wieżyczek (na nich łucznicy) i ważne jest abyś się otoczył porządnym murem co najmniej 3 warstwowym. Potem robisz kocioł z oliwą w produkujesz inżynierów, robisz schodki i stawiasz inżynierów z kociołami na murze z tej strony z którek najbardziej napierają. Inżynierowie jak raz wyleją oliwę wrzącą to od razu całe wojo przeciwnika staje w płomieniach i fala zakończona. Pamiętaj o dokupywaniu oliwy w sklepie i uzupełnianiu inżynierów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...