Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Sytuacja klaruje się następująco: otóż wczoraj wieczorem nawiedził mnie BSOD, jako że nie jestem osobą trzeźwo myślącą nie zrobiłem mu żadnej foty. Nie spodziewałem się jednak tak poważnych problemów.

Po restarcie systemu okazało się, że gry jakoś... gorzej wyglądają. Obraz był wyraźnie poszarpany, a wł. wygładzania krawędzi na poziom maksymalny nie dawało poprawy. Na nieszczęście dzieje się tak w każdej grze jaką odpalę. Nie ważne czy to Mass Effect, Grid Autosport czy jakiekolwiek Call of Duty - wszędzie widzę te paskudne "ząbkowanie".

Strasznie to rozprasza... przyzwyczajony do dobrego wyglądu każdej produkcji którą ogrywałem, teraz nie mogę się skupić i czerpać z niej przyjemności... confused_prosty.gif

Próbowałem całkowitego reinstallu sterów do karty, także wypinałem ją z gniazda. Przeskanowałem system. Nie pomogło.

Dodam jeszcze, że od pewnego czasu zauważałem dziwne przeskoki obrazu. Trwało to dosłownie milisekundę, a ekran obsiany był w czarno-białe paski, potem wszystko wracało do normy. Działo się tak kilka razy dziennie.

Dołączam zdjęcie z Grida, na którym mam wł. maksymalny antyaliasing

http://imgur.com/HiqUO8P

Specyfikacja: - Windows 7 (64 bit)

- AMD 8 core processor FX-8320 3,5 Ghz

- AMD Radeon R9 270x (2 GB)

- 8 GB Ram

Bardzo proszę o pomoc... mam nadzieję, że uda się coś z tym zrobić

Ps. dodatkowo po BSOD-zie Google Chrome sam z siebie zmienił mi wyświetlaną czcionkę oraz "rozpikselował" (nieznacznie) filmy na YouTube, na Mozilli problemu nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...