Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariuszenko

Freezy w grach

Polecane posty

Witam!

Od jakiś trzech tygodni mam kłopoty z kilkoma grami: Dragon Age Orgins, Left 4 Dead 2, The Sims 2 oraz super Hexagon. O co chodzi? A no o to, że gry sobie spokojnie gram w DA nagle łapię freeza czyli obraz zatrzymuję się a dźwięk zapętla. Czasami jest to sporadycznie a czasami bardzo często. Nie muszę mówić chyba, że jest to bardzo irytujące... Co ciekawe? W grach Battlefield 3 oraz Battlefield 4 nie uświadczyłem czegoś podobnego. Oto mój sprzęt:

CPU: Intel Core i5 3570k

GPU: GTX 760 2GB

RAM: 8GB DDR3

MOBO: MSI Z77A-G45 Intel Z77 LGA1155

Dotychczas robiłem:

Instalacja ponowna sterowników do karty graficznej

Instalacja czysta sterowników do karty graficznej

Uruchomienie gry jako administrator

Uruchomienie gry w trybie zgodności z Windows XP

Instalacja starszych sterowników karty graficznej

Błagam o pomoc bo już nie wytrzymuję... Chcę ukończyć Dragon Age bo w listopadzie wychodzi kolejna część. Proszę Was pomóżcie mi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóbuj wyłączyć jeszcze systemowy ""upiększacz"" Windows Aero. Wchodzisz PPM w mój komputer potem z lewej strony zaawansowane ustawienia systemu tam wyskoczy zaawansowane, wejdz we właściwości systemu , efekty wizualne tam klikniesz żeby sobie otworzyć i bach pozbędziesz się tego jakże ociążałego czegoś. Drugi mój pomysł to sprawdzenie jaka masz wersje directx-a, bo czasem nawet te nie tak stare gry wołają o jakieś stare poprawki czy biblioteki directx.

Spróbuj też ustalić czy zanim sie to nie pojawiło nie instalowałeś jakichś aktualizacji systemu.

U mnie kiedyś jakieś dziwadło pod tytułem aktualizacja systemowa drukarki narobiła niezłego balaganu. A był to zalecany Update z Windows Update...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...