Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

O RPG-ach na Wii się nie wypowiem, ale podejrzewam, że na tą konsolke dostaniesz wyłącznie jRPGi. Z dobrych gier na Łii mogę polecić Resident Evil 4 [ciężko się oderwać, a emocje sięgają zenitu] oraz Resident Evil Umbrella Chronicles [chyba najlepszy celowniczek w historii gier video, duuuuużo rzeczy do odblokowania i dość dobra fabuła, wpadniesz jak w bagno].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trunksio - myśl - ciężko żeby gry, które powstaly przed Wii korzystały z jego niezwykłych możliwości.

A pomyślałeś o KONWERSJACH? Taki RE 4 powstał PRZED Wii, natomiast został przerobiony tak, by w pełni wykorzystać kontroler zwany nunczakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm...

Mam sporo gier na Wii ale z czystym sercem moge ci polecić kilka tytułów:

1.Super Smash Bros Brawl (Najlepsza gra dostępna na Wii)

2.Bully: Scholarship Edition (GTA w szkole xD)

3.Metroid Prime 3: Corruption (Najlepszy FPS na Wii)

4.Naruto Clash of Ninja Revolution (Jedna z lepszych bijatyk na Wii)

Każdy z tych tytułów bież w ślepo ponieważ są to jedne z najlepszych gier na Wii :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie tego tematu o wdzięcznej nazwie Wii oznacza, iż szukam gry na tę właśnie konsolę. Owszem gry z Game Cube'a działają na Wii ALE! Napisałem także, że chciałbym w pełni wykorzystać zdolności Wii Mote'a. A to, że nie interesują mnie gry na GCN to już inna sprawa. Tak, mogłem sprawdzić w Google, ale po co skoro zoldator mi już wszystko wyjaśnił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i polecam Metroid Prime 3: Corruption, Call of Duty 3, Re 4 <-- przy tych grach odleciałem. Mimo iż CoD 3 skończyłem na Xboxie to na Wii miałem 3 razy lepsza zabawę. Dalej Zelda!!! szkoda ze miałem od kolegi. Trauma center jak nie brzydzisz sie grzebać w sercu itp. Mario Paper jak lubisz hydraulika. Cooking Mama sprawiła mi wiele frajdy. Jak coś mi sie przypomni to ci napisze. Aha wiekszość tych gier można dostac na allegro za około 80 - 100 zł (używane).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam The Legend of Zelda: Twilight Princess. Uwielbiam tą serię. ^^ I... szczerze mówiąc, popłakałem się przy zakończeniu. xD

Cooking Mama to też fajna gra, zwłaszcza jak grasz w większej grupie ludzi.

No i polecam Super Mario Galaxy, bo to świetna platformówka z legendarnym hydraulikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pogrywam sobie w Mario Kart. Świetna gra, bardzo wciąga. Następny wybór chyba padnie na nową część Call of Duty. Zrobię sobie prezent pod choinkę ;P

Niedługo premiera World at War i nasuwa mi się takie pytanie co do trybu kooperacji: czy będzie można go rozgrywać przy dwóch różnych konsolach, czy będzie to możliwe tylko przy jednej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...