Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dragon13131

Pierwsze formatowanie - pytania

Polecane posty

Witam

Pierwszy raz będę robił format swojego komputera, po 4 latach. I z racji, że jestem zielony to mam kilka pytań:

1. Pamiętam, że przy kupnie karty graficznej miałem w pudełku również jakąś płytę. Teraz nie mogę jej znaleźć. Czy tam był sterowniki ? W sensie, czy jeśli zrobię tego formata, to wtedy mogę te sterowniki pobrać z internetu i niepotrzebna jest mi ta płyta ? Czy może ta płyta jest konieczna do poprawnego działania systemu od razu po formacie ?

2. Czy powyższy problem wiąże się również z kartą dźwiękową/sieciową ? Czy sterowniki mogę ściągnąć z neta, a nie szukać jakichś płytek w domu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Użyj opcji skanowania.

2. Zaznacz sterowniki, których kopię chcesz wykonać (jeśli znajdzie się tam coś od telefonów, których już nie używasz itd. możesz to spokojnie pominąć).

3. Kliknij Buckup Now.

4. Wybierz w jaki sposób mają zostać spakowane sterowniki - dostępne opcje to folder, plik .zip i wykonywalne archiwum .exe. Nie ma większej różnicy, co wybierzesz, ja używałem archiwum .zip.

5. Zapisz kopię zapasową sterowników i sam program na pendrive.

Po przeprowadzonym formacie uruchom program i przywróć sterowniki używając opcji Restore. Będziesz musiał tylko podać ścieżkę do kopii sterowników, resztę program zrobi sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...