Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mcaron07

Brak dostępu do Internetu co kilkanaście minut

Polecane posty

Witam

Mam pewien problem z dostępem do internetu. Ponieważ od ok pół roku internet mi zwalnial (Neostrada) to skontaktowalem się z orange i facet przyjechał, podpial swój router, porozłączał kable i wtyczki i jakos zrobił ze internet z 1mbps skoczył do 5. Niestety po tej wizycie źle się dzieje. co jakiś czas tracę połączenie z internetem na kilka minut,ostatnio to nawet na kilkadziesiąt minut. juz kiedys zdarzyla mi się taka sytuacja jednak zaraz wszystko bylo w porządku. nie wiem jak sprawdzić co jest przyczyną. podejrzewam router,jednak dziwi mnie fakt ze w koncu internet wraca. wygląda to tak jakby ktoś co jakis czas zrywal połączenie. czasem restartowalem komputer i modem i pomagało, czasem samo wracało do normy. nie wiem czy pożyczyć inny modem czy jakos to naprawić. czytałem w internecie trochę o permanentnym braku połączenia, jednak nie znam sie na komputerach i internecie. czy ktos mógłby mi doradzić co zrobić? prosiłbym o dokładne wytłumaczenie gdyż jak napisałem nie znam sie. piszę z tel i przepraszam za błędy.

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź. moje dane router zte ZXV10 W300, połączenie sieci intel centrino wireless n 2230. aha, jak 'badam Windowsem' toniby tez jest mowa o problemie z modemem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...