Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dupszot

Rozwiązany: Problem z FPS i nie tylko

Polecane posty

Więc tak. Swego czasu (Jeszcze na starym kompie) miałem dziwny problem,gdy np. minimalizowałem przeglądarkę komputer dostawał ścinę na kilka sekund. Żeby tego było mało stało się to nagle. Z dnia na dzień. Dzisiaj mam nowe części. Dokładnie to procesor,kartę graficzną,zasilacz,płytę główną i Ramy (Jeśli będzie to miało znaczenie to dopiszę w komentarzu). Jednak dysk twardy (tu jest chyba winowajca) został. Jest to 500 Gb Toshiba (całą nazwę podam jeśli będzie to konieczne). Gry chodzą płynnie jednak... Buntują się. Pewnie słyszeliście o grze World of Tanks? Więc w tej grze na maksymalnych mam minimum 40 FPS. Jednak co jakiś czas zacina mi się ekran,dostaję tak zwanego laga po czym jak się odetnie pisze, że mam 4 FPS. Metro Last Light chodzi płynnie albo kratkuje jak głupie, niezależnie od ustawień graficznych. Mam nadzieje że mój problem jest jasny w przekazie i jeśli ktoś to wszystko przeczyta to spróbuje pomóc. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zbytnio na tego typu rzeczach nie znam, ale jestem pewien, że to nie jest problem z dyskiem. Myślę, że to może być problem z chłodzeniem, więc sprawdź temperatury np. programem HWmonitor (oczywiście, kiedy zacznie ci się zacinać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...