Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2014

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2014

BONUS

2. Gra Skarb Sobieskiego

1. Kupon z kodem do pobrania audiobooka Jacka Dukaja "rewolucja.exe".

PEŁNE WERSJE

3. Program Arcabit Internet Security 2014 PL wraz z roczną licencją do domu i do firmy.

2. Driver: San Francisco PL (Uplay)

1. Risen PL

BONUS SPECJALNY

Kartonik na którym znajdują się kody z poprzedniego numeru umożliwiające pobranie z Uplay gry Far Cry 3 Blood Dragon, ze Steama gry Dogfight 1942, dające bonusy o wartości 25 zł do gry Royal Quest oraz dający 100 punktów w serwisie dogry.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiobook Dukaja jak najbardziej na tak, Arcavir może się w niedalekiej przyszłości przydać.

Proszę natomiast o interwencję jakiegoś moderatora w komentarzach do newsa z najnowszym przeciekiem, bo to co wyrabia tam niejaki Smuggler (redaktor? moderator?) woła o pomstę do nieba.

Nie ma sprawy, zaraz go opieprze, niech sobie nie mysli {smuggler]. Z czystej ciekawosci - co on tam wyprawia, obnaz jego podle knowania. No wiem, ze wlasnie walnal ci bezzasadne ostrzezenie, ale pewnie to nie koniec jego zbrodni?

#edit

Nie ma problemu. Poniżej zamieszczam komentarz użytkownika bognar:

Pismo o grach zajmuje się programami confused_prosty.gif czyżby PC-Format miało za dużo kluczy wykupionych i wam oddali?

Czyli najzwyklejsza trochę mniej pozytywna opinia odnośnie pełniaków. A tu odpowiedź Smugglera:

@ bognar - bo gracz nie musi uzywac antywirusa i firewalla, wirusy sa tak szkolone by omijac kompy z zainstalowanymi grami? Mama miala za duzy limit na internet to pozwolika synkowi cos napisac? smile_prosty.gif

Klasa sama w sobie, nie ma co.

wlasnie walnal ci bezzasadne ostrzezenie

Skoro sam powątpiewasz w sens ostrzeżenia które mi wlepiłeś, to tylko pogratulować skutecznej moderacji.

Albo to dobry trolling albo zrobie facepalma... Zeby byc zarejestrowanym na CDA od 2008 roku, kupowac pismo i nie wiedziec kim jest Smugg?

Poza żartami na poziomie "wieś tańczy, wieś śpiewa" na ostatnich stronach czasopisma, ciężko dostrzec jakiś wiekszy wkład tego redaktora/moderatora w jego treść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na dobre pozostałe pełniaczki. Co do bonusa specjalnego (to ten, który miał być jako rekompensata za ten niewaszbłąd? myślałem, że dacie jakiś dodatkowo zwykły bonusik ;P) to albo będzie coś supermegałoemdżiniewiadomoco i chcecie nas trzymać w niepewności aż do poniedziałku, albo sami nie wiecie jeszcze co wstawić wink_prosty.gif

Prosilbym sie nie podniecac tym dodatkowym bonusem, bo potem bedzie "bueee, a ja liczylem na CO NAJMNIEJ to i tamto, a dali TYLKO to...", BOnus to bonus, i tego sie trzymajmy. DODATEK do tego co dajemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiobookiem sie zainteresuje, antywirus kompletnie nie dla mnie, ale pewnie sporej liczbie czytelnikow CDA sie przyda.

Proszę natomiast o interwencję jakiegoś moderatora w komentarzach do newsa z najnowszym przeciekiem, bo to co wyrabia tam niejaki Smuggler (redaktor? moderator?) woła o pomstę do nieba.

Albo to dobry trolling albo zrobie facepalma... Zeby byc zarejestrowanym na CDA od 2008 roku, kupowac pismo i nie wiedziec kim jest Smugg?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Nic nie obiecuje, nic nie deklaruje. Zestaw pelniakow jest fajny IMO, moze nawet najlepszy w tym roku - choc zalezy duzo do tego co kto lubi. Bonus za kody ujawnimy w poniedzialek, juz po ogolszeniu pelnych wersji i zapowiedzi numeru. I nie nakrecajcie sie nim, bo potem bedzie placz, marudzenie i obraza, bo jedni oczekiwali najnowszej karty graficznej, drudzy przedpremieru Wiedzmina 3, a ci trzeci CHOCIAZ Wiedzmina 2 albo Skyrima. A moge obiecac, ze tego na pewno nie bedzie. BONUS to TYLKO bonus i na to bierzcie poprawki. Uwazamy, ze bonus jest fajny ale wiemy, ze na pewno oczekiwania macie o 500% wieksze niz nasze mozliwosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...