Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZAGGI

Problem z czytaniem płyt z CD-Action

Polecane posty

Mam dokładnie ten sam problem. Lapek MSI GT60. Ostatnio postanowiłem w końcu sprawdzić płytki z cda z ostatnich 2 lat i była to droga przez mękę. O ile z innymi raczej nie mam problemów tak te musiałem wkładać do napędu po kilkanaście razy żeby w ogóle odpalić menu. Żadne zabiegi typu czyszczenie tacki i lasera wacikiem ze spirytusem nie pomagają. Również na kilku płytach pojawiły się rysy mniej więcej na środku. Natomiast dvd#2 z ostatnich trzech numerów w ogóle nie odpalają mimo stosowania takich samych zabiegów. Byłbym szczerze wdzięczny za podanie rozwiązania problemów bo lapek raczej nie kwalifikuje się na serwis skoro inne płyty na nim działają bez problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pada/padł laser (nie czyta DVD lub DVD DL) to jedynym rozwiązaniem będzie: http://allegro.pl/czesci-do-laptopow-napedy-77805?id=77805&order=m&bmatch=seng-v11-p-econom-v2-e-0718

Przerabiałem to w jednym Dellu i jednym ASUSie i żadne sztuczki nic nie dały. Ostatecznie właściciele stwierdzili, że te płyty nie są im tak naprawdę potrzebne i zostawili zepsuty napęd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...