Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zpox

amd vision engine control center- brak możliwości uruchomienia programu

Polecane posty

ostatnio do komputera podłączyłem inną grafikę - radeona hd 4890. stare sterowniki nvidii są odinstalowane, komputer widzi kartę a podczas gier karta jest wykorzystywana. jedyny problem jest taki, że kiedy próbuję wejść do sterownika karty wyświetla się powiadomienie że nie można uruchomić programu (screen w załączniku).

post-170767-0-38835000-1406985925_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem hydravision i sterowniki na nowo. mogę teraz wejść do programu ale są w nim tylko ustawienia hydravision (screen). dało by coś instalacja starszych sterowników? jeżeli tak to jak pobrać starsze sterowniki z stron amd?

post-170767-0-76459500-1407146288_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co w tej chwili przychodzi mi do głowy to całkowita deinstalacja sterowników przy pomocy np. DDU i zainstalowanie ich od nowa. O ile się nie mylę to 4890 jedzie na legacy driver, moja 4870 spaliła się jakiś czas temu więc nie wiem czy były aktualizowane. Mam nadzieję że w temacie odezwie się jakiś sprzętowiec i coś doradzi, np. Sterowniki alternatywne które kiedyś na pewno istniały, lub starszą wersję sterowników, które można by wyszukać w sieci w pisując np. Radeon 12.6 driver. Sorki za błędy ale niewygodnie mi pisać na telefonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...