Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trupioblady

Problem z monitorem - poziome paski po prawej stronie ekranu + lekka zmiana koloru

Polecane posty

Witam. Po prawej stronie monitora dzisiaj - ok. 6 godziny zauważyłem w LoLu na minimapce paski poziome. Pomyślałem sobie, że fajnie, że LoL pomyślał o takim dziwnym efekcie graficznym. Wyłączyłem komputer nic nie podejrzewając - nie widziałem tych pasków. Dzisiaj gdy uruchomiłem komputer - także nic nie było podejrzane. Jednak po odejściu od kompa i powrocie do niego (cały czas działał) w oko rzuciły się poziome paski i zmiana barwy po prawej stronie. Włączyłem LoLa - ten sam efekt był w grze - to był błąd. Tak więc wydaje mi się, że błąd był, potem go nie było i znowu jest. Wiecie vo to może być? Dodam, że na białym tle widać, jakby fale spływające w dół (cały czas prawa strona). Robiąc screena i wstawiając do painta - gdy fragment prawej strony na obrazku przesunę na lewo - wszystko jest ok. Tylko prawa strona monitora dodaje taki efekt. Tak samo jakbym przesunął lewą stronę na prawo - pojawiłoby się to. Monitor to Dell U2312HM. Mam już go prawie rok. Prosze o pomoc.

https://drive.google.com/folderview?id=0B9ygIXKFFl2YLW16Yi1uNnpfa2c&usp=sharing

Tutaj są zdjęcia. Tam gdzie jest X czerowny jednolity, to tam przesunalem google chrome na lewą stronę, a tam gdzie paski to X byl po prawej stronie monitora. Wiecie o co tu może chodzić? Czy Dell mi to uwzględni? Przeszkadza mi to i to nie jest wygodne. Tak jakby tam byłą inna rozdzielczość. Przy okazji na zdjęciach ogólnych widać różnicę barwy lewej i prawej strony. Po prawej strony widać większe jakby kosteczki (chyba pixele).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...