Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akron

Problem z padem

Polecane posty

Witam,

Ostatnio odgrzebałem swojego pada - na naklejce ma napisane, że to model SPEEDLINK SL-6555-SBK-A. W fifę na początkującym gra się nim miodnie, ale w slashery sobie nie pogram z prostego powodu. Otóż nie wiem co to jest, ale prawa gałka jest czytana, jakby była wychylona w lewo za każdym poruszeniem. Odbywa się to tak, że jeśli chcę np. ruszyć w prawo, to odczyt jest normalny - jest akcja w prawo. Zaraz po puszczeniu gałki jednak dzieje się tak, jakbym odchylał ją w lewo, po czym wraca do normalnego stanu. Czas "odchylenia" w lewo jest różny - raz dziesiąte części sekundy, innym razem muszę nią ruszyć jeszcze raz. Nie jest to problem z jedną grą - sprawdzałem w kilku grach + x360 vibmodzie, w tym takim okienku gdzie sprawdza się przyciski. Pytanie - czy da się to jakoś naprawić, czy pad jest do wyrzucenia? działania jakie podjąłem to rozkręcenie pada, niestety po zdjęciu tylnej obudowy dostęp do przycisków uniemożliwia płytka przytwierdzona czymś w rodzaju nitów, więc tylko przedmuchałem sprężonym powietrzem - bez rezultatu. WIem, że trochę chaotyczne to, więc jak są jakieś nieścisłości to pytajcie. Proszę o pomoc.

//sorry za zły dział i dzięki za przeniesienie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzyłem pada, odkurzam temat. Ktoś, coś? Uzupełnienie - po lekkim wychyleniu gałki pad wariuje i zaczyna zachowywać się tak, jakbym gałką wywijał na lewo i prawo. Po maksymalnym wychyleniu czasem udaje się powrót do stabilnego stanu początkowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...