Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laskolnyk

Router - 150-200 pln, UPC, Cisco EPC 3208

Polecane posty

Cześć,

potrzebny mi router, niedrogi, bo do zastosowań domowych. Internet z UPC, niedługo dostanę modem Cisco EPC 3208.

Przeszukałem internet i w oko wpadł mi TP-Link TL-WR1043ND - mieści się w granicach rozsądku jeśli chodzi o cenę, osiągi też bardzo dobre. Można brać bezpiecznie? smile_prosty.gif

EDIT:

Szybkość internetu to - na razie - 60 mbps. Być może, że za pół roku będzie 120 mbps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam internet z sieci kablowej (multimedia) i sprzedawca doradził mi, abym skorzystała z taniego routera TP-Link TL-WR740n - czyli takiego jak ten tutaj http://www.skapiec.pl/site/cat/45/comp/802747

Powiem Ci ta, mi to w zupełności wystarcza. Net się nie wiesza (tzn przywiesza się wtedy kiedy multimedi zdarzają się padaki - średnio 1 do 2 razy na tydzień przez kilka minut).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TP linkami są problemy, szczególnie chodzi o jakość. Zapytaj dowolnego sprzedawcę w sklepach.

Odradzam te routery, nie dają pewnością, były akcje z atakami wirusów przez luki. W podobnych pieniądzach kupisz netgeara, a problemów będzie o niebo mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś konkretny model Netgear na myśli?

Szczerze, czytając wiele różnych recenzji i wrażeń z użytkowania WR1043ND wydaje się być naprawdę dobrym wyborem z idealnym stosunkiem ceny do możliwości. Jedynie chyba brak częstotliwości 5 GHz w wi-fi może być w przyszłości problemem. ;)

Wciąż czekam na jakieś rozsądne propozycje co do sprzętu. Nie musi to być router stricte "dla laickiego użytkownika domowego", grzebanie w zaawansowanych opcjach nie jest mi straszne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...