Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asoas

Rozwiązany: Nowy monitor - Skaczące pionowe paski

Polecane posty

Witam .

Ostatnio postanowiłem zakupić monitor Acer H226HQLbmid monitor LED, lecz po podłączeniu w trakcie grania ( CS GO, Terraria itd. ) pojawiają się pionowe paski . Dziś podłączyłem także mój stary monitor lecz tam nie pojawiały się żadne paski .

Monitor, karta graf.

AMD Radeon HD 7800 Series

monitor Acer H226HQLbmid monitor LED

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś postaram się od kogoś pożyczyć kabel bo chwilowo nie mam . I zapomniałem wspomnieć, używam przejściówki ponieważ mam uszkodzone wejście VGA OUT . Na filmiku ledwo widać ponieważ nagrywany komórką . Po pożyczeniu kabla edytuje post .

PS : Podczas nagrywania frapsem paski znikają ( Zmniejsza mi się fpsy, normalnie mam 300 a gdy gram na 60 nagle wszystkie paski znikaja ) Ale przy takich fps'ach, jak mam wlączone fps max 60 grać sie nie da w fps'y

@@EDIT

A tu screen . Chociaż myślę, że nic na nim nie widać .

http://zapodaj.net/2...1a360c.png.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo widzę w ogóle sens używania kabla VGA, skoro i karta i monitor mają złącze cyfrowe, to właśnie na tym sygnale bym bazował (mniej problemów, bo nie jest potrzebna konwersja z sygnału cyfrowego na analogowy i potem z analogowego na cyfrowy). Czyli przełączyłbym się na złącze DVI lub HDMI.

Skoro przy mniejszej częstotliwości problem nie występuje, to najpewniej kabel. Można się jeszcze pobawić opcją VSync, ale jednak raczej kabel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ja mam mała obudowe a jest ta karta tak zamontowana że wchodzi do jednego wejścia .

@Jade na wakacje odpisze jak wróce z góry przepraszam i prosze o nie zamykanie tematu

Tak jak obiecywałem edytuje posta. Dziś jeszcze raz chciałem sprawdzić czy może problem się sam nie rozwiązał a więc spróbowałem podczas grania wyświetlały mi się te paski i dopiero po włączeniu synchronizacji pionowej paski zniknęły a więc jest sens kupowaniu kabla DVI - D I podłączenie pod niego monitora ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...