Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dypciok96

Komputer nie dziala po wymianie plyty glownej

Polecane posty

Witam forumowiczow! Mam pewien problem. Zakupilem nowa plyte glowna (ASRock 960GC-GS FX) poniewaz na starej plycie glownej spalil sie PCI-E. Po podlaczeniu nowej plyty komputer dzialal lecz brakowalo obrazu. Podpialem kabel z monitora pod karte graficzna, pozniej zintegrowana lecz nic sie nie zmienilo. Postanowilem podlaczyc stara plyte bez wymontowania nowej. Komputer zadzialal normalnie. Po zamontowaniu starej plyty komputer nie chce sie uruchomic! Jedyna reakcja to delikatny ruch wiatraka. Probowalem z innym zasilaczem, innym kablem zasilajacym, wyjalem baterie, kosci RAM i nadal nic! Czy ktos z was wie w czym moze tkwic problem? Z gory dziekuje za pomoc

Specyfikacja komputera

AMD Athlon X2 250

Gigabyte GA-M61PME-S2P

2GB RAM

Colorsic 350W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam mozliwosci wrzucenia zdjec (stary model telefonu) ale moge powiedziec, ze ma on szerokie wejscie ATX, ATX 12V (4 piny), 5 czteropinowych wtyczek do ktorych podlaczam 'przejsciowki' SATA.

Chyba mam pewien przelom! Predzej po podlaczeniu chocby myszki nie swiecila ona. Jakies 30 minut temu rozkrecilem zasilacz i przeczyscilem go. Po zamontowaniu go i podlaczeniu myszka swieci jednak komputer nadal nie odpowiada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...