Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mirek010

Core 2 Quad Q8400 - komp nie odpala po zmianie CPU.

Polecane posty

Ostatnio kupiłem używany procesor core 2 quad Q8400 i po zamontowaniu go na płycie głównej Asus P5K Premium mam problemy z odpaleniem komputera. Na początku słyszałem jedno pikniecie jak przy normarnym odpalaniu a potem nic się nie działo cały czas czarny ekran i nawet bios się nie ładował. Potem założyłem stary procesor sprawdziłe aktualizacje biosu ale miałem najnowsza dla pewności wgrałem jeszcze raz i przywróciłem ustawiena fabryczne,zamontowałem z powrotem nowy procek i odpaliłem kompa, tym razem pokazało się czarne tło z informacją o błednych sterownikach USB i informacją o procesoże, próbowałem wejść w ustawienia ale się nie dało (podpiełem starą klawiaturę ze stary wejsciem ale komp też nie reagował na jej polecenia). Według producenta ta płyta obsługuje ten procesor po aktualizacji biosu który zrobiłm.

Zasilacz posiadam marki SilentiumPC Deus 600W PSU 80Plus Bronze 4xPEG, kartę graficzną roddeon HD 4850

Podaje jeszcze link do strony producenta z opisem płyty głównej

http://support.asus.com/cpusupport/list.aspx?SLanguage=en&m=P5K%20Premium/WIFI-AP&p=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...