Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koleus123

The Suffering

Polecane posty

Mam pytania związane z dwoma częściami tej gry:

Pierwsze pytanie:

Przeszedłem pierwszą część gry. Z tego co wyczytałem z recenzji po przejściu gry powinien być dodatkowy etap. Przeczekałem napisy no i...włącza się menu. Naciskam nową grę i trafiam do pierwszego etapu. Co trzeba zrobić żeby mieć dodatkowy etap????.

Drugie pytanie:

Jak zrobić, aby sejwy z jedynki wpłynęły na początek dwójki(nie wiem czy jasno się wyraziłem :rolleyes: ). W instrukcji i w recenzji było napisane że można, tylko nie jest napisane jak.

Mam The Suffering i The Suffering: Ties that Bind w TopSeller.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dziwne. Ja po zakończeniu gry miałem jeszcze jeden dodatkowy etap (króciutki bardzo), który był jeszcze przed początkiem gry umiejscowiony (czyli jak przybywamy do więzienia). Nie pamiętam, abym coś szczególnego robił, aby go uruchomić... Wersję z CDA mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dziwne. Ja po zakończeniu gry miałem jeszcze jeden dodatkowy etap (króciutki bardzo), który był jeszcze przed początkiem gry umiejscowiony (czyli jak przybywamy do więzienia). Nie pamiętam, abym coś szczególnego robił, aby go uruchomić... Wersję z CDA mam.

Ja mam podstawkę z CD-action i tek króciutkiej dodatkowej misji, która się miałą pojawić wg solucji, też nie miałęm. Od razu filmik i koniec gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę raz, nie wiem jako kto - bohater odpłynął motorówką. Potem zacząłem grę od nowa.

Wcześniej początek gry zaczynał się od prowadzenia bohatera do celi, teraz od

jego przypłynięcia do więzienia, gdzie w trakcie bójki z więźniami zamienił się w bestie

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w drugiej części mam problem następujący : jestem w mieszkaniu Torqea (4 level bodaj), mam przejrzeć dokumenty. Podpowiedź każe mi nacisnąć numpad4, żeby je wyświetlić, ale nic się nie dzieje. Klawiatura sprawna, żeby nie było. Acha, w sterowaniu właśnie do dokumentów nie mam przypisanego żadnego klawisza(to są ustawienia domyślne) i nie mogę żadnego przypisać. Wersja gry z topseller

>>>>>>>>>>>>>>>>>>problem się rozwiązał gdy ponownie uruchomiłem grę<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Kompa mam właśnie po formacie i chciałem zainstalować sobie Sufferinga. Niestety jak wkładam płytę do napędu to otwiera mi się tylko okno w którym znajduje się jeden plik a etykieta katalogu to Audio CD. Czy ktoś wie co jest grane? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiekiem dość słabych nerwów jestem, ostatnio tak jak przy tej grze spinałem się w Max Payne'ie. Znaczy się ginę po prostu zbyt często, a nie lubię się frustrować z tego powodu. Czasu też zbytnio nie ma, żeby próbować aż się uda ;] . Do rzeczy: jak mniemam, kodów do tej gry nie ma. Cóż, trudno. Znalazłem jednak gdzieś trainer, pozwalający posiadać nieskończoną ilość amunicji, xombium, oraz bateryjek. Idealnie, tylko to nie działa z posiadaną wersją gry. A mianowicie z Topsellera. Z tą z CDA z resztą też nie chce zaskoczyć, ale za to wywala przy zapisywaniu punktów kontrolnych (pal licho, bez trainera działa ;] ).

Zaręczam, nie potrzebuję porad jak przejść dany odcinek. Chcę tylko ukończyć w/w tytuł ze względu na fabułę, tudzież rozwiązania mogące "postraszyć" ;] . Spokojnie, bez nerwów, że za rogiem załatwi mnie jakieś paskudztwo, bo zabrakło mi xombium akurat.

Tak więc, ktoś ma jakiś namiar na działający z wersją z CDA lub Topsellera trainer? Albo gdzieś przeoczyłem kody do tej gry? Wdzięczny będę, bardzo ;)

EDIT: Jak to często w życiu bywa, znalazłem to czego szukałem zupełnie przypadkowo ;] . Problem rozwiązany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velvet ma problemik. Chodzi o część drugą. 

Właże do jakiegoś domu. Jestem w niewielkim holu, wkoło zapierniczają potworki. Ich respawn następuje w zasadzie przez cały czas. I tu jest problem. Co trzeba tam zrobić? Na schody wejść nie mogę bo płoną. Otwierają się tylko jedne drzwi ale to akurat nic mi nie daje bo wchodzę w króciutki korytarzyk. W tle gada Blackmoore. Ktoś coś kojarzy? Ktoś może mi pomóc?

EDIT:

Problem się wziął i rozwiązał. Nieaktualne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...