Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BloodDeath

Spowolniona praca komputera.

Polecane posty

WItam, ostatnio występuje u mnie problem z zacinającym się komputerem, Wrażenie jest takie jakby komputer działał w w małej ilości klatek, tzn jak poruszam myszką to przeskakuje co pewną odległość a dźwięk przerywa i trzeszczy, problem pojawia się zarówno na pulpicie jak i podczas grania. Formatowałem komputer i nie pomogło. Sprawdzałem temperatury i była podwyższona procesora, zmieniłem taktowanie na domyślne i jest w normie. Zauważyłem że procesor przetaktowuje się z 3.3 GHz na najniższe 1.6GHz a czasem całkowicie skacze pomiędzy różnymi wartościami pomiędzy 1.6 a 3.3.

Po paru minutach od wystąpienia zwykle samo przechodzi.

Zauważyłem też że po świeżej instalacji po kupnie nowego komputera zużycie procesora przy włączonych aplikacjach działających u mnie w tle jak hechat, ts, spotify, avg, skype + chrome, żużycie procesora nie było wyższe niż 20 % a teraz waha się między 30 a 50% (z włączonym dodatkowo CPU-Z i SpeedFanem oraz Menadżerem zadań)

Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale problemy zaczęły się po użyciu "przedpremierowej wersji" Watch_Dogs, o której potem słyszałem rzekomo, że zawiera w sobie koparkę do BitCoinów.

Zarówno wtedy jak i po formacie AVG nie pokazuje żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Nie wiem czy to zbieg okoliczności ale problemy zaczęły się po użyciu "przedpremierowej wersji" Watch_Dogs, o której potem słyszałem rzekomo, że zawiera w sobie koparkę do BitCoinów.

Też nie wiem, ale jedno jest pewne - chwalenie się "przepremierową wersją" gry skutkuje otrzymaniem urlopu za piracką recydywę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...