Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheLastNoob

Sterowniki do karty graficznej nie działają (chyba)

Polecane posty

Witam. Posiadam komputer z systemem Win7 64 bitowy (oryginalny) i kartą graficzną GForce 450 (reszta sprzętu chyba nie jest tutaj ważna). Wczoraj postanowiłem wyczyścić wszystkie dyski i postawić system od nowa, a więc tak zrobiłem. Poszedł format wszystkich partycji no i postawiłem wina od nowa. zainstalowałem wszystkie programy, sterowniki do karty graficznej pobrałem ze strony nvidi i... komp działa tak jakby ich nie było. tzn moge niby zmienić rozdzielczość, a przed instalacją nie mogłem zmienić na tak wysoką, ale efekty wizualne systemu są takie jakbym nie miał sterowników, mój brat gra w gre w przeglądarce i niestety ona też sie strasznie tnie. gdy przesuwam jakiekolwiek okno po pulpicie, np "mój komputer", to nie działa to płynnie.. czasem na jakąś sekundę robi się ekran niebieski... formatowałem dysk C i stawiałem system jeszcze raz. Nic to nie dało. i żeby jeszcze było śmieszniej, zainstalowanie np Javy także przysparza problemy, ponieważ gdy pobieram z oryginalnej strony to wyskakuje jakiś error, musiałem pobrać z jakiejś innej strony. z Framework tak samo był problem, z Visual C ++ też jakiś był, chyba tylko Directx nie stwarzał problemów. Prosze o pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przed formatem nie było takich problemów.

A, no i mam jeszcze jeden problem. Podczas stawiania systemu nie mogę zarejestrować systemu. Bo klucz jest zły. Gdy stawiałem system ponad rok temu miałem tak samo z tym kluczem.

Ze sprawdzeniem grafiki na innym PC może być problem... nie bardzo mam u kogo...

Jest coraz lepiej... Teraz np strony mi się same odświeżają po 10 razy... Próbuję coś wpisać w googlach a mi się wpisuje w adresie strony... na operze, chrome i explorerze. więc to raczej nie jest wina przeglądarki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...