Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pomuszcie

Przez Metro wszystko szlak trafił ;__;

Polecane posty

Witam.

Odpaliłem sobie Metro 2033 na moi nowym kompie (I5 4670k, Gtx 770 4gb windforce i AsRock Z87 Extreme 3)noi pewnie przez to, że mam taką wyczesaną kartę to od razu wywaliło mi rozdziałkę 2k(tak mi się przynajmniej wydaje, nie wiem czy to rozdzielczość czy częstotliwość bo jedyne co zobaczylem po uruchomieniu gry to "out of range"). Szkoda tylko, że mój monitor jej nie obsługuje(Benq GL2460) i szkoda, że ta rozdzielczość się zapisała na pulpicie, albo nawet i na karcie czy gdzieś w systemie. Przez to przy każdym uruchomieniu kompa mam czarny ekran i napis "Out of range".

Reinstalowałem już sterowniki, chyba z 5 róznych wersji i nic. Po za tym ten problem miałem też ze 2 tygodnie temu i wtedy pomogło mi przywracanie systemu, jednak tym razem niewiedzieć czemu gdy próbuję cofnąć system to coś idzie nie tak bo jest jakiś problem z plikiem czy forlderem "%cośtam%".

Wiecie co mogę jeszcze zrobić? Jak coś to zajadę jutro do serwisanta bo kompa kupowałem 2km od domu, ale może uda nam sie coś zdziałać i nie będę musiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...