Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Wyszukiwarka nie znalazła tematu więc...

Probem:

Instaluję z płytki Gold Edition z CDA, wyskakuje błąd CRC, przeczyścięłm płytkę, zainstalowało... kiedy probuję odpalić dodatek ekran robi się czarny a po chwili błąd apliakcji i wywala do windowsa. Kiedy odpalam podstawkę, gra pomija intro a interaktywne menu nie działa. Mogę tylko wyjść z gry.

Tryb zgodnosci tez nie pomaga.

System:

Intel Dual CPU E2160 1.80GHz

GF 8800GT

2GB Ramu

Win XP

Pomoc mile widziana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem ,a mianowicie gra cały czas wywala mi do windowsa. Nie próbowałem jeszcze reinstalu (może nie bądzie konieczny). Próbowałem ustawić na zgodności z innymi systemami i innymi duperelami z zakładki w właściwościach zgodność. W google nie ma. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu. Od razu mówię ,że gra jest orginalna ale to nie złota edycja. Jest w wersji PL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie sobie z ustawieniem zgodności pod Win 95/98. Wiem, wiem darkblade95 pisał, że próbował i nie pomogło, ale nie podał swego konfigu. Natomiast Olimp Bathory ma dwurdzeniowy proc, a w takich przypadkach z reguły wina leży w niezgodności. Ew. ręcznie wyłącz jeden rdzeń, choć imo to za dużo zabawy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt to: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2.31 GHz ,2.00 GB RAM, Karta graficzna to GeForce 8600 Galaxy (chyba tak to się piszę). W Beyond Good & Evil przyczyna była podobna ale została rozwiązana (chyba nawet na tym forum).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...