Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sabuto

Rozwiązany: Problem Windows 8 Nie działające Aplikacje

Polecane posty

Ostatnio grałem sobie w Company Of Heroes 2 zakupione na usłudze Steam. Gdy skończyłem to robić, grę chciałem wyłączyć za pomocą alt i F4 z powodu pośpiechu, gdy to nie pomogło dałem grę na pasek i wcisnąłem PPM na zminimalizowane okienko i dałem zakończ. To też nic nie dało, a komputer wszedł w częściowy stan zawieszenia. Było widać jedynie pasek na dole ekranu, a zamiast pulpitu był niebieski ekran. Nic nie mogłem robić, jedynie wejść w start, tam gdzie są te kafelki i stamtąd uruchamiać różne aplikacje np. przeglądarkę. Gdy wyłączyłem komputer i poszedłem spać. Na następny dzień laptop niby uruchomił się normalnie, lecz problem tkwi w tym, że prawie żadna aplikacja mi nie działa. Skype się uruchamia, ale nie może się połączyć z bazą danych. Przy YT filmik się normalnie pobiera, ale go nie odtwarza. Nie mam muzyki, ani dźwięków systemowych, nie mogę odtwarzać filmików. Podobnie jest z innymi aplikacjami, jak Steam i przeglądarką Firefox.

I tu jest pytanie, czy ktoś miał coś takiego podobnego, lub co można z takim czymś zrobić. Myślałem, nad opcją odświeżenia komputera, ale po tym chyba trzeba instalować na nowo większość aplikacji i gier. Co mi zbytnio nie podchodzi, bo nie chce mi się pobierać 10 gier ze steama na nowo, jeszcze gdy teraz gry ważą nawet po 14 GB w przypadku Day Z Standalone czy COH 2

Za odpowiedź z góry dziękuje.

Naprawiłem - Do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...