Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nick Wazalski

Dziwny błąd w laptopie Lenovo G510

Polecane posty

Witam

Zakupiłem ostatnio laptopa marki Lenovo. Na początku wszystko fajnie grało, choć wkurzał mnie Win 8. Udało mi się jednak obejść zbędne kafelki, więc wziąłem się za instalowanie Antyvira (comodo) i przeglądarki (Mozilla).

Ostatnimi czasy mam jednak problem. Otóż gdy podłączam internet mobilny Cyfrowy Polsat, dzieją się dziwne rzeczy. Znaczy, laptop z internetem łączy się normalnie i taki błąd nie zawsze wyskakuje. Jednak wiem, że coś jest nie tak, stąd ten post.

Błędy nazywają się różnie, jednakże zawsze dotyczą tych samych 3 plików:

C:\Windows\Minidump\062514-27078-01.dmp

C:\Users\Łukasz\AppData\Local\Temp\WER-82156-0.sysdata.xml

C:\Windows\Memory.dmp

Błędy nazywają się różnie. Raz jest to BAD_POOL_CALLER, innym razem PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA. Są też i inne nazwy błędów, jednak zawsze chodzi o te same pliki. Nie bardzo wiem co z tym zrobić.

EDIT: Internet Explorer reaguje tak samo. Choć na samym początku nie było takiego błędu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo? Ktoś wie co to za problem?

EDIT:

Korzystałe mz laptopa cały dzień i nic się nie działo. Wystarczyło podłączyć internet, włączyć mozille, wpisać hasło i blue screen jak malowany. System jest 64 bitowy, a ja nie jestem pewien czy programy które zainstalowałem są na ten właśnie system. Czy to może być ich wina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...