Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arvish

Problem z paskami na ekranie

Polecane posty

Witam, niedawno kupiłem zestaw nr.1 z tego tematu. Model monitora to samsung SyncMaster B2230, 70000:1 kontrast.

http://forum.cdactio...5

Problem polega na tym, że cały czas migają mi poziome paski na ekranie monitora, nie mam pojęcia co z tym zrobić, jak usunąć ten efekt, a przyznam, że bardzo przeszkadza w grze. Najmocniej paski widać na czymś ciemnym, np w jaskini lub na ciemnej tapecie pulpitu, ale jak się przyjrzeć, również widać je na innych odcieniach.

Cały zestaw jest nowy, przejściówka od karty graficznej też nówka, monitor wcześniej nie sprawiał problemów na poprzednim komputerze, nie spotkałem sie nigdy z takimi paskami. Odświeżanie ustawione na 60, rozdziałka 1920x1080.

Pomocy sad_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc. podłączyłem starą przejściówkę, która była w zestawie z monitorem i jest to samo. przejściówki są identyczne, tylko jedna jest nowsza. doszedłem do wniosku, że to może być przestarzały monitor jak na taką kartę. możliwe ?

monitor samsung syncmaster b2230

karta geforce gtx 770

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna jest nowa. Przynajmniej tak mi się wydaje. Prosiłem o montaż, więc musieli odpakować. Ale naprawdę może być aż tak poważnie ? Cholera. Nowy PC i już coś szwankuje ;/

Na zdjęciu nic by nie było widać, bo są ciężko dostrzegalne te paski, ale naprawdę przeszkadzają podczas gry zwłaszcza, jak jest np noc, albo jakieś ciemne miejsce. Zauważyłem też, że te paski nie zawsze występują. Np teraz piszę tego posta, mam ciemne tło i nic, ekran jest idealnie czysty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...